Zvaigzde

Kursai įmonėms

Daugiau
knyga

Mokinkitės internetu

Daugiau
knygosa

Nemokama medžiaga

Daugiau

Artėjantys Kursai

Žiūrėti visus
05
liepos
norvegu kalbos kursai a1
Norvegų kalbos kursai A1 dalis 1 pradedantiesiems
18:00 - 21:00
Maura, Norvegija

KURSŲ APRAŠYMAS Kursai vyksta Maura miestelye šalia Eidsvoll, Jessheim ir Nannestad. Renkama labai ribota grupė! Kursai bus beveik kaip individualūs. Šie norvegų kalbos kursai...

Naujienos

Įdomybės ir kitos naujienos apie norvegų kalbą.

Mariuss Andersen
2017 sausio 21

Kaip prisistatyti norvegiškai

Mariuss Andersen
2017 sausio 12

Kaip išmokti norvegų kalbą

Mariuss Andersen
2016 spalio 29

Frazės restorane norvegiškai

Mariuss Andersen
2016 spalio 8

Taigi, norite į pasimatymą su norvegu?

Atsiliepimai

Štai, ką sako mūsų mokiniai.

irmar

Irma R.

Kursai tikrai patiko. Mokantis, ne viską galima rasti žodyne, ypač tai galioja išsireiškimams, ar sudėtingesnių sakinių sandaroms. Todėl yra labai patogu, kad visus iškilusius klausimus galima išsiaiškinti lietuvių kalba. Lankiau tik A lygį. Per kursus išmokau patį pagrindą: kaip sudarinėjami klausimai, nesudėtingi sakiniai. Tai padeėo pradėti susikalbėti taisyklingai norvegų kalba.
lauras2

Laura S

Visada su šypsena prisimenu mokytoją Marių, tai reiklus, atsakingas ir mėgstantis pajuokaut😉. Kursai buvo labai naudingi, įdomūs ir reikalingi, bet žinoma daugiausia reikia dėti patiems pastangų, kad išmoktum kalbą, mokytojas už mus tikrai neišmoks☺  Beje tai vieta kurioje sutinki žmones, kurie patampa draugai visam gyvenimui. Ačiū Mariau
irma2

Irma M.

Nė vienos minutės nesigailėjau pradėjusi lankyti jūsų dėstomus kursus. Iš jūsų sklindanti begalinė motyvacija vertė mane eiti iki galo. Ačiū už puikiai paklotus norvegų kalbos pagrindus. Pats didžiausias pliusas, kad mokytojas dėsto kursus norvegų kalbą.
saulius

Saulius L.

Statybininkas
" Šiektiek daugiau nei prieš metus pats lankiau kursus. Pradėjau "žalias", bet su kiekviena pamoka jautėsi patobulėjimas, baigęs 4 lygius jau sugebėjau bendrauti su norvegais jų gimtąja kalba. Be abejonės daug kas priklauso kiek pastangų įdedi, noro ir valios parodai, bet mano manymu svarbiausia tinkamas mokinimo metodas, kurį garantuotai gaudavau per kursus. Lankydamas kursus nei karto nelikau nesupratęs kokios nors temos ar taisyklės, kas būdavo neaišku - būdavo kartojama ne vieną kartą. O ir užklasinės veiklos niekada netrūgdavo. Smagiausia, tai, kad mokytojas sugebėdavo, ne tik metodiškai išaiškinti einamas temas, bet ir papasakoti daug įdomių ir galbūt net svarbių dalykų apie pačią Norvegiją ir jos kultūrą. "
Audrius U.

Audrius U.

Eksporto vadovas Skandinavijai
"Kompetetingas ir savo darbui atsidavęs dėstytojas. Daug praktinių užduočių: žodžiu ir raštu. Nenuobodus formatas: įvairios ir besikeičiančios užduotys. Rekomenduoju! "

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie naujus kursus, nuolaidas ir kitą nemokamą medžiagą apie norvegų kalbą!

Fill out my online form