810
Kursų dalyviai
11
Metų patirtis
120
Surengti kursai
8
Lygiai

KODĖL BŪTENT PAS MUS?

Sužinokite, kodėl Jums verta mokytis būtent pas mus.

11 metų Patirtis

Mūsų mokytojai turi iskirtinę patirtį mokinant norvegų kalbos, ir mūsų kursai yra parengti išmokinti lietuvius per trumpiausią laiką. Kursai vedami net nuo 2006 m.

Mažos Grupės

Mūsų sėkmingas mokymas ir mokinių sėkmė remiasi tuo, kad pas mus yra mažos grupės. Tai leidžia mūsų mokytojams turėti galimybę pašvęsti maksimalų dėmesį kiekvienam. Ir tai taip pat įtakoja dinamišką mokymosi aplinką.

Naujausios Technologijos

Kursų metu yra taikomos naujausios mokymo metodikos. Mokiniai mokomi naudojant kompiuterines technologijas, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones.

Mokiname Lietuviškai

Tai suteikia mums unikalią galimybę surengti labai veiksmingus kursus suaugusiems. Kursų metu yra mokinama lietuviškai ir norvegiškai, o vėlesniuose lygiuose tik norvegiškai

Dėmėsys Kalbėjimui

Mūsų tikslas - kad visi dalyviai pradetų kalbėti norvegų kalba. Mokinantis sistematiškai visi sugebės įveikti kalbos barjerą ir priprasti prie kalbos. Mūsų mažose grupėse dalyviai kurs savo pirmuosius dialogus jaukioje aplinkoje.

Gramatika

Mūsų kursų metu mokiniai įgyja visas būtinas gramatikos žinias. Mes tai išmokiname linksmu ir paprastu būdu. Kursuose išsiaiškiname, ką mes sužinojome namie ir darbe.

Teisingas Tarimas

Mūsų patyrę mokytojai gali padėti per visą mokymo laikotarpį. Net mažiausias kalbos klaidos yra pastebimas ir ištaisomos. Efektyvūs pratimai ir specialiai parinktos užduotys leidžia visiems dalyviai išmokti gerą tarimą.

Norvegijos Kultūra

Mūsų kursų metu mes sužinome apie kasdieninį norvegų gyvenimą: tradicijas, papročius, interus ir tipiškas problemas. Mes taip pat kalbame apie svarbiausius politinius ir socialinius įvykius.

Individualus Dėmėsys

Kiekvienas mokinys yra svarbus nepriklausomai nuo to ar jo tikslas yra akademinis, profesinis ar siekantis asmeninio savarankiško tobulinimo. Mūsų stiprybė yra individualus dėmesys kiekvienam mokiniui.

Mokinių atsiliepimai

Štai ką sako tikri mūsų kursus lankę mokiniai

irmar

Irma R.

Kursai tikrai patiko. Mokantis, ne viską galima rasti žodyne, ypač tai galioja išsireiškimams, ar sudėtingesnių sakinių sandaroms. Todėl yra labai patogu, kad visus iškilusius klausimus galima išsiaiškinti lietuvių kalba. Lankiau tik A lygį. Per kursus išmokau patį pagrindą: kaip sudarinėjami klausimai, nesudėtingi sakiniai. Tai padeėo pradėti susikalbėti taisyklingai norvegų kalba.
lauras2

Laura S

Visada su šypsena prisimenu mokytoją Marių, tai reiklus, atsakingas ir mėgstantis pajuokaut😉. Kursai buvo labai naudingi, įdomūs ir reikalingi, bet žinoma daugiausia reikia dėti patiems pastangų, kad išmoktum kalbą, mokytojas už mus tikrai neišmoks☺  Beje tai vieta kurioje sutinki žmones, kurie patampa draugai visam gyvenimui. Ačiū Mariau
irma2

Irma M.

Nė vienos minutės nesigailėjau pradėjusi lankyti jūsų dėstomus kursus. Iš jūsų sklindanti begalinė motyvacija vertė mane eiti iki galo. Ačiū už puikiai paklotus norvegų kalbos pagrindus. Pats didžiausias pliusas, kad mokytojas dėsto kursus norvegų kalbą.
saulius

Saulius L.

Statybininkas
" Šiektiek daugiau nei prieš metus pats lankiau kursus. Pradėjau "žalias", bet su kiekviena pamoka jautėsi patobulėjimas, baigęs 4 lygius jau sugebėjau bendrauti su norvegais jų gimtąja kalba. Be abejonės daug kas priklauso kiek pastangų įdedi, noro ir valios parodai, bet mano manymu svarbiausia tinkamas mokinimo metodas, kurį garantuotai gaudavau per kursus. Lankydamas kursus nei karto nelikau nesupratęs kokios nors temos ar taisyklės, kas būdavo neaišku - būdavo kartojama ne vieną kartą. O ir užklasinės veiklos niekada netrūgdavo. Smagiausia, tai, kad mokytojas sugebėdavo, ne tik metodiškai išaiškinti einamas temas, bet ir papasakoti daug įdomių ir galbūt net svarbių dalykų apie pačią Norvegiją ir jos kultūrą. "
Audrius U.

Audrius U.

Eksporto vadovas Skandinavijai
"Kompetetingas ir savo darbui atsidavęs dėstytojas. Daug praktinių užduočių: žodžiu ir raštu. Nenuobodus formatas: įvairios ir besikeičiančios užduotys. Rekomenduoju! "

Paskutinės naujienos

Mariuss Andersen
2016 gegužės 15

Norvegijos nacionalinė šventė

Mariuss Andersen
2016 birželio 26

Norvegų kalbos kursai internetu

Mariuss Andersen
2016 liepos 19

Hvorfor oss – norskkurs for litauere i Norge

Mariuss Andersen
2016 rugsėjo 5

Pasikartokime kūno dalis norvegiškai

Mariuss Andersen
2016 rugsėjo 5

Norvegų kalbos abėcėlė ir garsai

Išmok kažką naujo jau ŠIANDIEN! Prenumeruok mūsų naujienas! Gaukite daugiau nemokamų pamokų ir idėjų 😉 !

Mumis pasitikėjo 800+ mokinių

Negaišk laiko ir prisijunk prie mūsų norvegų kalbos kursų.